Odbavovací pokladní systémy IVAR a.s. All in one

obr2Odbavovací systémy jsou dnes běžným vybavením a pomocníkem velkých i malých sportovních areálů. Nabídka trhu je relativně široká. Obvykle jsou však orientované na užší skupinu provozovatelů se specifickým charakterem provozu a velikostí. To se může stát při rozvoji provozu omezujícím faktorem.

obr1Vhodným řešením je proto stavebnice odbavovacího systému CEVIS poskytující všechny běžné funkcionality potřebné ve sportovních areálech a navíc i možnosti, náležející spíše velkým systémům. Vše pohromadě s možností postupné výstavby formou skládačky.

Jádrem systému je i zde pokladní sestava s tiskárnou, dotykovým displejem a čtečkou karet určená pro prodej služeb klientům či obsluhu bufetu i prodej různých doplňků. Nadstavbový manažerský modul umožňuje zpracování tržeb a dalších ekonomických výstupů včetně analýzy návštěvnosti. Rezervační systém provozovaný na WEBu je obvykle oddělenou součástí jiných dodavatelů. Zde je nedílným nástrojem pro zvyšování prodeje.

obr3Konfigurační Modul služeb definuje ceníky, modeluje prodej služeb v pevných i proměnlivých cenách. V systému lze nastavit provozní módy vhodné pro stadiony, letní koupaliště i aquaparky. Správa permanentek a VIP klientů je zřejmě jediným produktem na trhu, jež umí pracovat autonomně s tzv. el. peněženkou se zápisem informací na ID kartu i s jednoduchou vazbou na UID kód ID karty jako u konkurenčních systémů.

Nechybí řízení přístupu proobr4 vnitřní provoz přes turnikety i dveřní zámky do jednotlivých sekcí provozu. Specialitou je technologie tzv. bezobslužné kontroly pro hrací kóje, automaty, obsluha solárií. Nechybí komfortní kontrola elektronicky řízených skříněk v Off-Line i On-line módu.

Systém je souborem moderních řešení, jež mohou uspokojit provozovatele požadující speciální funkce a komfort pro své zákazníky. Stavebnicový systém CEVIS je zde pro i Vás.

schema